Rejon ul. Wróblewskiego, dz. nr 108

Lokalizacja

Geolocation
Numer referencyjny: 
Wrób108
Do wylicytowanej ceny nieruchomości doliczony zostanie 23% podatek VAT.

Dzielnica:

Powierzchnia gruntu: 
3 608 m2
Ulica: 
Walerego Wróblewskiego

Więcej o ofercie

Nieruchomość niezabudowana położona w granicach działki nr 108 o powierzchni 0.3608 ha, obręb Cieplice VII, AM-3, księga wieczysta nr JG1J/00091141/2.

Opis: nieruchomość położona w dzielnicy Cieplice, przy drodze asfaltowej, na osiedlu mieszkaniowym budynków jednorodzinnych wolnostojących oraz w zabudowie szeregowej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się kościół.

Przeznaczenie i sposób zagospodarowania: w „Miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego terenów budownictwa mieszkaniowego z usługami w jednostce strukturalnej Nowe Cieplice w Jeleniej Górze” nieruchomość położona jest na obszarze oznaczonym symbolem U, określonym jako tereny usług. Nieruchomość, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, położona jest w granicach obszaru górniczego wód uzdrowiskowych.

Termin zagospodarowania nieruchomości: 5 lat.

 

 

Informacje na temat nieruchomości oraz ofert

Podane ceny nieruchomości są cenami wywoławczymi w przetargu. Przedstawiona oferta ma jedynie charakter informacyjny. Szczegółowe informacje uzyskają Państwo w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Jelenia Góra przy ul. Ptasiej 2-3, w pokoju nr 111 lub pod numerami telefonów: 757546228, 757546304.